.

.

wysprzedaż
Świnia Świnia Pije Drobiu wieprz Sutek Pije Wodę Automatyczne Owce Wody

Świnia Świnia Pije Drobiu wieprz Sutek Pije Wodę Automatyczne Owce Wody

€ 28.36

Kwota
Istniejący


świnia Świnia Pije Drobiu wieprz Sutek Pije Wodę Automatyczne Owce Wody mniejszy Rozmiar (z prawej strony)
stali Nierdzewnej wiosna i kopuła ekranu
regulowany Przepływ
nadaje się do Sows, deski, Fattner Świnie, plantatorów i prosiąt
zapisać Wody i pracy 4 " PVC DN15 Payment : twoje zamówienie zostanie zorganizowane w ciągu 1-2 dni roboczych po otrzymaniu płatności!!
aby przyspieszyć swój przetwarzanie zamówień prosimy o podanie numeru pozycji i nabywcy ID we wszystkich formach płatności warunki Sprzedaży :
należności celnych przywozowych, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub opłat. te opłaty są nabywcy 's odpowiedzialność.
proszę skontaktować się z urzędem celnym kraju 's ustalać co te dodatkowe koszty będą przed licytować/kupienie. wysyłka : wszystkie Produkty są uszczelnione i przetestowane przed wysyłką!
twoje zamówienie zostanie shipphed przez Hong Kong Airmail w ciągu 1-2 dni roboczych po potwierdzeniu płatności i pełne informacji! nie jesteśmy odpowiedzialni za wszelkie należności celnych poniesione w obcych obyczajów.

Dane produktu

Połączenie:
Kobiet
Technika:
Obróbka plastyczna
Wewnętrzna Średnica węża:
3mm
Kształt:
Zmniejszenie
Numer modelu:
zhu8
Typ:
Sutek
Materiał:
Ze stali nierdzewnej
Type:
Farm Animals
Diameter:
2 cm
Length:
6 cm
Usage:
Feeding & Watering Supplies
Width:
3 cm
Farm Animals Type:
Cattle
Volume:
1
Height:
1 cm
Weight:
100 g
Wybór klienta
€ 6.94

Nazwa produktu Złącza do rurtypprostecałkowity Rozmiar32mmmateriałPCVkolorbiały

€ 24.00 25.76

 produkt Pokaż opis produktu i korzyści :  1 Plastikowe złącza węży2 złącza Węży3 materiał PP4 Wszystkie rozmiar jest dostępny Zdjęcie produktu : nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań w przemyśle farmaceutycznym, żywnościi napojów, laboratorium, przetwórstwo chemiczne i przekazania, idrukowanie ietykietowania. wszystkie rozmiar jest dostępny!   jeśli potrzebujesz więcej pomocy pls porozmawiać z nami!  termin wysyłki 1.CHINY POCZTA LOTNICZEJ POCZTAjako pierwszy wybór, i wszystkie darmowa wysyłka termin opiera się na CHINYPOCZTA LOTNICZA POCZTA. 2...

€ 47.00 49.86

T typ złącza rur z tworzyw sztucznych, złącze węża, przewodów rurowychnadaje się do szerokiego zakresu zastosowań w przemyśle farmaceutycznym, żywności i napojów, laboratorium, przetwórstwo chemiczne i przekazania, i drukowania i etykietowania. opis produktu i advantage1...